narty we włoszech telefon

+48 502 64 12 50 codziennie 9:00-19:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

polski instruktor we włoszech

Polski instruktor we Włoszech

Szkolenia narciarskie we Włoszech

 

W dolinie Val di Fiemme dostępni jesteśmy przez cały sezon narciarski od grudnia do kwietnia. Przebywając ponad 4 miesiące na stokach alpejskich ośrodków narciarskich wypracowaliśmy własne skuteczne metody nauczania, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Nie ma granicy wieku by wspaniale bawić się na śniegu.
Boisz się, nie wiesz, a chciałbyś poznać smak „białego szaleństwa”, zadzwoń bądź napisz do nas, pomożemy, doradzimy, a na stoku zaopiekujemy się.

PIERWSZE KROKI WCALE NIE MUSZĄ BYĆ TAKIE TRUDNE...

Kiedyś jeździłeś, teraz już nie pamiętasz, jeździsz i chciałbyś doskonalić swoją technikę - przypomnimy, utrwalimy zdobytą wiedzę i praktykę. Pokażemy jak jeździć technicznie a nie siłowo. Naszym celem jest to by jazda na nartach sprawiała Wam przyjemność i do tego dążymy.

 

Cennik szkoleń indywidualnych
1 osoba 55 minut 40 €
2 osoby 55 minut 50 €

Szkolenia odbywają się w godzinach: 9:00-13:00

 

Wcześniejszej rezerwacji szkoleń mogą dokonywać klienci, którzy dokonali rezerwacji również zakwaterowania.

Klienci, którzy posiadają własne zakwaterowanie, mogą umawiać się na szkolenie 5 dni przed przyjazdem.

Podczas prowadzenia szkoleń na stoku nie odbieramy telefonów, ale zdarzają się nam przerwy.

Szkolenia prowadzone są na ośrodkach narciarskich w dolinie Val di Fiemme czyli Alpe Cermis w Cavalese, Ski Center Latemar w Predazzo, Ski Area Alpe Lusia Bellamonte.

 

Szkolenia narciarskie odbywają się w dolinie Val di Fiemme na 3 ośrodkach narciarskich (należy zakupić skipass Fiemme-Obereggen):

  • Ski Center Latemar od strony Predazzo (niedziela, środa),
  • Ski Area Alpe Lusia od strony Bellamonte (poniedziałek, czwartek),
  • Alpe Cermis w Cavalese (wtorek, piątek)

Plan zajęć może ulec zmianie z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

Punkty spotkań na poszczególnych ośrodkach narciarskich

  • Ski Center Latemar od strony miejscowości Predazzo (tam gdzie skocznie). Spotkanie przy górnej stacji kolejki gondolowej, na mapie nazwa Gardone. Po wyjściu z gondoli kierujemy się w prawo w stronę "oślej łączki" i wyciągu krzesełkowego (ok 20 m).  Uwaga: gondola jedzie ok 18 min. Uwaga: Jeżeli wpiszemy w nawigacji Ski Center Latemar to nawigacja może pokierować do miejscowości Obereggen. Nie jedziemy do Obereggen tylko do Predazzo!
  • Ski Area Alpe Lusia od strony miejscowości Bellamonte. Ważne!! Wpisując w nawigacji Alpe Lusia nawigacja poprowadzi na ośrodek od strony miejscowości Moena. Nie przyjeżdżamy od strony Moeny!!!! W nawigacji należy wpisać: Castelir Bellamonte. Wchodząc na stok po lewej stronie będzie widoczna dolna stacja kolejki gondolowej oraz drewniany budynek z placem zabaw dla dzieci i toaletami gdzie znajduje się miejsce spotkania.  Nie wyjeżdżamy gondolką do góry.
  • Alpe Cermis w miejscowości Cavalese. Należy wyjechać biało-niebieską kolejką gondolową do góry, a następnie przesiąść się do drugiej srebrnej kolejki. Spotkanie jest przy górnej stacji drugiej kolejki gondolowej. Po wyjściu z gondolki kierujemy się w prawo i na wprost (ok 30 m) będzie widoczny hotel o nazwie Sporting gdzie jest miejsce spotkania. Uwaga:  dwie gondole jadą co najmniej 20 min.

 

 

Organizator szkoleń i szkółki narciarskiej

SKI-VITA Urszula Gogola

Szkółka narciarska Włochy - szkolenie narciarskie we Włoszech - polski instruktor. Narty we Włoszech z dziećmi.

SZKOLKA-DLA-DZIECI

narty w włoszech

+48 502 64 12 50

narty@oki-vita.pl

codziennie
we wszystkie dni tygodnia
w godzinach 9:00-19:00

UNIQA ubezpieczenie
narciarskie
UNIQA rezygnacja z podróży