Praca

Poszukujemy instruktorów narciarstwa do prowadzenia szkoleń we Włoszech w dolinie Val di Fiemme na okres 14.01.2024 - 23.02.2024 (6 turnusów). Każdemu zatrudnionemu instruktorowi gwarantujemy wynagrodzenie niezależne od ilości dzieci w grupie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie szkółki narciarskiej dla dzieci w wieku 5-12 lat w grupach max. 6-8 osób
  • praca 5 godzin dziennie od niedzieli do piątku w godz. 10:00-15:00, 30 godzin pracy tygodniowo
  • możliwość prowadzenia szkoleń indywidualnych przed i po szkółce za dodatkowe wynagrodzenie
  • sobota to dzień wolny od pracy
  • nie prowadzimy animacji dla dzieci po zajęciach na stoku
  • praca w języku polskim, język obcy nie jest wymagany

WYMAGANIA:

  • uprawnienia instruktorskie
  • dyspozycyjność na cały okres ferii
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy
  • miłe i sympatyczne usposobienie
  • bezkonfliktowość
  • prawo jazdy mile widziane
  • znajomość doliny Val di Fiemme mile widziane, nie jest wymagane

ZAPEWNIAMY:

  • umowę zlecenie/o dzieło
  • przejazd Polska-Włochy-Polska samochodem służbowym lub innym środkiem transportu
  • przejazd na ośrodki narciarskie samochodem służbowym
  • ubezpieczenie OC
  • skipass
  • kurtkę z logiem firmy
  • zakwaterowanie w apartamencie z aneksem kuchennym w rezydencji z centrum wellness, pralką i wi-fi

WE WŁASNYM ZAKRESIE:

  • wyżywienie
  • sprzęt narciarski

Podania CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres: instruktor@oki-vita.pl

Zgodnie z art. 7 RODO osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy są uprzejmie proszone o zamieszczania w treści CV lub przekazanie, dla celów dowodowych w postaci pisemnej albo elektronicznej, następującego oświadczenia:

"Oświadczenie na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, w dokumentach potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe oraz w dokumentach potwierdzających przebieg dotychczasowego zatrudnienia na potrzeby nawiązania współpracy w związku z ogłoszeniem rekrutacyjnym, a także wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na wprowadzenie moich danych osobowych zawartych w wyżej wymienionych dokumentach do bazy danych kandydatów do pracy w celu wykorzystania ich na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Mam świadomość, że niniejszą zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. W takim przypadku moje dane zostaną usunięte z bazy danych nie będą dłużej przetwarzane.

Oświadczam, że zostały mi udzielone informacje wymagane zgodnie z art. 13 RODO, w szczególności informacja o prawach w zakresie ochrony moich danych osobowych.

Osoby, które będą chciały wycofać zgodę są uprzejmie proszone o złożenie dla celów dowodowych w postaci pisemnej lub elektronicznej, następującego oświadczenia:

Oświadczenie o wycofaniu zgody

Niniejszym oświadczam, że wycofuję zgodę zawartą w oświadczeniu, dotyczącą przetwarzania w bazie danych moich danych osobowych zawartych w CV, w dokumentach potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe oraz w dokumentach potwierdzających przebieg dotychczasowego zatrudnienia.