narty we włoszech telefon

+48 502 64 12 50 codziennie 9:00-19:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Szczegóły poszczególnych promocji

 

FREESKI

Skipass w cenie pobytu w dolinie Val di Sole w wybranych terminach w grudniu w styczniu i marcu. Promocja dotyczy zarówno apartamentów bez wyżywienia jak i zakwaterowania w hotelu z wyżywieniem.

 

SUPER PREMIERE

1 dzień skipassu gratis w dolinie Val di Fiemme i Val di Fassa w okresie grudniowym - promocja dotyczy skipassów zakupionych na minimum 4 dni.

 

SUPER SUN

1 dzień skipassu gratis w dolinie Val di Fiemme i Val di Fassa w okresie marcowym - promocja dotyczy skipassów zakupionych na minimum 6 dni. Oferta nie obowiązuje w połączeniu ze specjalnymi ofertami Super Kids

 

SUPER KIDS

Dzieci do 8 lat pobyt i skipass gratis, dzieci do 12 lat pobyt i skipass 50% zniżki w Val di Fiemme i Val di Fassa w okresie marcowym - promocja obejmuje zakwaterowania w hotelu z wyżywieniem w przypadku pobytu 7-dniowego. Oferta nie obowiązuje w kombinacji ze specjalną ofertą SuperSun.

 

WCZESNA REZERWACJA

Wiele hoteli i rezydencji posiada zniżkę dla klientów, którzy zarezerwują pobyt przed wskazanym przez nim terminem - promocja obejmuje wybrane apartamenty bez wyżywienia oraz hotele z wyżywieniem i wynosi 5% - 15%.

INNE PROMOCJE:

Grupowo - jeżeli wybieracie się na narty w większym gronie otrzymacie zniżkę - przyznawana jest indywidualnie dla każdej grupy.

10% zniżki w wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Cavalese - po okazaniu naszej wizytówki Luigi (właściciel wypożyczalni) obdaruje Cię 10% zniżką. Promocja dotyczy wypożyczalni, nie dotyczy serwisu oraz zakupionych rzeczy w jego sklepie.

Do 10% zniżki w wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Predazzo "Latemar 2200" - po okazaniu naszej wizytówki Claudio (właściciel wypożyczalni i sklepu) obdaruje Cię zniżką. Promocja dotyczy wypożyczalni, serwisu oraz zakupionych rzeczy w jego sklepie.

10% zniżki w Ristorante Bar Pizzeria ANCORA w Tesero - po okazaniu naszej wizytówki otrzymasz od Marco (właściciela) 10% zniżki - dotyczy całego menu.

narty w włoszech

+48 502 64 12 50

narty@oki-vita.pl

codziennie
we wszystkie dni tygodnia
w godzinach 9:00-19:00

ubezpieczenie narciarskie rezygnacja z podróży